Gdańsk: niedziela, 18 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Lechia spłaciła część zobowiązań

1 lutego 2019

Już od kilku miesięcy w mediach pojawia się wątek zaległości Lechii Gdańsk wobec piłkarzy. W styczniu zawodnicy Biało-Zielonych wyszli z opóźnieniem na trening w ramach sprzeciwu.
"Przegląd Sportowy" informuje, że w środę na kontach piłkarzy pojawiła się zaległa pensja za październik, a w najbliższych dniach ma zostać wypłacone wynagrodzenie za listopad. Jest to o tyle ważne, iż za tydzień wznowione zostaną rozgrywki ligowe.

[fragmenty z PS]

Podczas ostatniego posiedzenia Komisji Licencyjnej PZPN przedstawiciele Lechii Gdańsk zobowiązali się do wypłacenia swoim zawodnikom dwóch zaległych pensji do końca stycznia. Takie same zapewnienia padły na spotkaniu z piłkarzami jeszcze przed ich wylotem na obóz do Turcji. Jak się mają sprawy? Coś drgnęło. W środę na kontach zawodników pojawiły się przelewy za październik. W czwartek miały wpłynąć za listopad. Ten termin nie został jednak dotrzymany, ale klub zapewnia: druga transza będzie przelana w piątek, najpóźniej w poniedziałek. Jeśli szefostwo nie blefuje, to powód do uspokojenia nastrojów w szatni. Jednak ogólny obraz pozostaje taki sam. Lechia kolejny sezon goni za terminami, które ją przerastają. Ot, ekstraklasowa rzeczywistość.

Cały artykuł
(raz / lechia.gda.pl) 1 lutego 2019, 17:23
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.015