Gdańsk: niedziela, 18 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Stokowiec: Jesteśmy dobrze przygotowani do sezonu

3 lutego 2019

Trener Piotr Stokowiec podsumował 10-dniowe zgrupowanie Lechii Gdańsk w Turcji.
- Obóz w Turcji dobiegł końca. Na zakończenie rozegraliśmy dwa sparingi. Był to bardzo owocny okres, mimo tej aury, która była, jestem zadowolony z realizacji planów.

- To co założyliśmy sobie ze spraw techniczno-taktycznych czy odpraw teorii pozostało zrealizowane, poza jednym przerwanym meczem, i jednym treningiem indywidualnym wszystkie zajęcia się odbyły. Bardzo dobre warunki, jestem zadowolony z tego okresu przygotowawczego.

- Zabraliśmy na obóz sporą grupę młodych zawodników, także dodatkowo budujemy te zaplecze. To jest dla nich bagaż doświadczeń i inwestycja w przyszłość. Wiemy jeszcze więcej, popracowaliśmy nad słabymi naszymi stronami.

- Z minusów to urazy i kontuzje trochę martwią. Wiemy, że Rafał Wolski wypadł w nieszczęśliwych okolicznościach i to na dłużej. Lukas Haraslin też nie trenuje z drużyną, o tyle ta kontuzja jest prosta w leczeniu i w pewnym momencie wejdzie w treningi. I będzie brany pod uwagę do gier z dnia na dzień. Oczywiście zajmie to określony czas.

- Myślę, że jesteśmy dobrze przygotowani do sezonu. Jak to będzie wyglądało zapraszamy wszystkich na stadion. Ważne aby kibice nas wpierali, tak jak to robili w rundzie jesiennej. W dobrych nastrojach wracamy do Gdańska.
(raz / lechia.gda.pl) 3 lutego 2019, 21:13
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.122