Gdańsk: niedziela, 18 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Peszko mógł grać w Widzewie za 80 tys.

4 lutego 2019

Portal Weszlo opublikował historię ratowania Wisły Kraków. W artykule pojawił się też wątek transferu w krakowskim klubie Sławomira Peszki.
Peszko dostał w tym samym czasie także propozycję z Widzewa Łódź, która opiewała na 80 tys. zł. Wybrał jednak ekstraklasową Wisłę Kraków.

[fragmenty]

Pojawia się pomysł, aby piłkarzem Wisły został Sławomir Peszko. Zwolennikami tego rozwiązania są przede wszystkim Maciej Stolarczyk, Arkadiusz Głowacki, Marcin Wasilewski i Jakub Błaszczykowski. Twierdzą, że go okiełznają.

Tylko że pierwsza propozycja Wisły to 10 000 złotych miesięcznie. Peszko – co zrozumiałe – może się z niej tylko śmiać.

Zgłasza się Wojciech Kwiecień, zagorzały kibic Wisły i właściciel sieci aptek. Zamożny człowiek, który wielokrotnie pomagał finansowo klubowi. Mówi, że jest w stanie pokryć różnicę w taki sposób, aby Peszko do Krakowa trafił. W tzw. międzyczasie były reprezentant Polski otrzymuje jeszcze bardzo atrakcyjną ofertę z… Widzewa Łódź. Drugoligowiec jest w stanie płacić mu nawet 80 000 złotych miesięcznie, ale Peszko woli Wisłę za połowę tej stawki.


źródło: Weszło.com
(raz / Weszlo.com) 4 lutego 2019, 17:10
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.063