Gdańsk: sobota, 24 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Wolski to "artysta". To wielka strata dla Lechii

6 lutego 2019

Rafał Wolski doznał kontuzji w pierwszyzn tegorocznym sparingu i nie zagra do końca sezonu. Drużyna będzie musiała radzić sobie bez niego.
– Nie da się ukryć, że Rafał to jest zawodnik z kategorii "artysta", na którego pracuje drużyna i dla którego kibice przychodzą na stadion. Potrafi jednym zagraniem rozmontować obronę przeciwnika. W grze ofensywnej dawał nam wielowariantowość i szersze spektrum działania. Jesienią jego gra wyglądała coraz lepiej, dlatego bardzo liczyłem na niego w rundzie wiosennej. Kontuzja przydarzyła się w pierwszej grze kontrolnej z Bytovią, w niegroźnej sytuacji to on zaatakował przeciwnika, nie przeciwnik jego. Potem jeszcze wstał i za nim pobiegł. To był po prostu uraz mechaniczny, zwykły pech. Na pewno wielka strata, ale daleki jestem od tego, aby się załamywać. Wiele przeszkód musimy pokonać. Zespół przygotowywał się bez Rafała i zaakceptowaliśmy to. Trzeba iść dalej i przygotowywać nowe warianty. Dawał nam szersze spektrum działaniami w ofensywie. Liczymy na jego powrót. Poczekamy na niego, bo warto. - mówił o kontuzji Wolskiego trener Piotr Sotkowiec.
(raz / lechia.gda.pl) 6 lutego 2019, 21:42
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.062