Gdańsk: niedziela, 18 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Jest szansa, aby Lipski znalazł się w "18" na Pogoń

6 lutego 2019

Patryk Lipski w ostatnich dniach na obozie w Turcji złapał stan zapalny. Jego występ w meczu Lechii z Pogonią stoi pod znakiem zapytania.
– W przypadku Patryka sytuacja być może nie jest tak groźna, jak sądziliśmy od razu po obozie. W Turcji cały obóz czas pracował i grał w sparingach, poza ostatnim. Zrobił się jakiś stan zapalny, nie chcę bawić się w lekarza i nazywać to precyzyjnie. istnieje ryzyko, że skończy się to artroskopowym zabiegiem. Wszystko mamy nadzieję że będzie dobrze ta kontuzja z rundy jesiennej może się odnowić. A wówczas potrzebny byłby zabieg. Jednak pojawiła się szansa, że wszystko skończy się dobrze i Patryk już za chwilę będzie mógł normalnie grać. Na treningach w Gdańsku wszystko wygląda obiecująco. Do tego stopnia, że być może znajdzie się w „18” na Pogoń, a może nawet w pierwszej „11”. Mamy jeszcze kilka dni, aby to wszystko poskładać i podjąć odpowiednią decyzję. To jest dobra wiadomość. - ocenił szansę na występ Lipskiego w meczu Lechia - Pogoń trener Piotr Stokowiec.
(raz / lechia.gda.pl) 6 lutego 2019, 21:51
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.113