Gdańsk: sobota, 17 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Uraz Haraslina. Najważniejszy jest czas

7 lutego 2019

Trener Piotr Stokowiec na konferencji prasowej wypowiedział się na temat kontuzji Lukasa Haraslin.
– W najbliższym czasie wszystko powinno się zagoić i być może już od następnego tygodnia Lukas wróci do normalnego treningu. Baliśmy się go wprowadzać do gry, chodził w specjalnym bucie, jest to bardziej uraz kostny bo pierwotnie istniało podejrzenie pęknięcia czy nawet złamania kości. W tego typu urazach ważny jest czas. Myślę nie jest to sprawa więzadłowa, dlatego z dnia na dzień będzie on mógł wejść na pełne obciążenia, choć pewnie jeszcze chwilę to potrwa. Ten czas szybko mija. Pozostaną tylko kwestie motoryczne, ale z tym Lukas nie miał problemu.

- Na obozie nie miał możliwości biegania, ale tak jak mogliśmy, podtrzymywaliśmy jego sprawność, oczywiście z wyizolowaniem chorej części stopy. Był z nami, uczestniczył we wszystkich przygotowaniach taktycznych, był z zespołem. Jak tylko wróci do pełnej sprawności, szybko będzie gotowy do gry, ale potrzeba jeszcze trochę cierpliwości.
(raz / lechia.gda.pl) 7 lutego 2019, 16:49
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.007