Gdańsk: sobota, 17 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

A. Sobiech: Doświadczenie musi zaprocentować

8 lutego 2019

Artur Sobiech trafił do Lechii Gdańsk w sierpniu 2018 r. Były napastnik reprezentacji Polski zdobył jesienią 4 bramki w 12 meczach.
Ten wynik nie zadowala oczywiście Sobiecha, który liczy, że po solidnie przepracowanym okresie przygotowawczym jego liczby na boisko wzrosną.

– Przyszedłem w połowie sierpnia bez przepracowanego okresu przygotowawczego. Drużyna rozegrała już kilka ligowych kolejek i radziła sobie bardzo dobrze. W tej sytuacji musiałem być cierpliwy.

– Czuję się dobrze. Przepracowaliśmy solidnie okres przygotowawczy. Każdego napastnika rozlicza się z bramek i tego się będzie oczekiwać ode mnie. Doświadczenie zbierane tyle lat musi zaprocentować. To jest taka cecha, której nie da się nauczyć bądź wytrenować
- mówi Artur Sobiech w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".
(raz / Przegląd Sportowy) 8 lutego 2019, 21:18
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.056