Gdańsk: sobota, 17 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Żukowski: Uważam, że zrobiłem progres

8 lutego 2019

Trener Piotr Stokowiec co raz odważniej stawia na Mateusza Żukowskiego. Pochodzący z Lęborka nastolatek stoi przed dużą szansą, aby mocniej zaistnieć na ekstraklasowych boiskach.
- Od najmłodszych lat występowałem na różnych pozycjach, a zaczynałem jako stoper, ale to byłem młodszy. Wiadomo, że w jakimś wieku trzeba zmienić pozycję, by na niej grać i uczyć się taktyki oraz pewnych zachowań. Grałem na pozycji napastnika, ale w spotkaniach drugiego zespołu czy juniorów występowałem na skrzydle. W reprezentacji Polski również tak się zdarzało. Trener Stokowiec również zaczął na mnie stawiać na boku boiska.

Stokowiec w maju ub. roku wystawił Żukowskiego od pierwszje minuty w meczu z Sandecją Nowy Sącz.

- Myślę, że trener Stokowiec chciał wtedy zobaczyć, w jakim miejscu ja jestem. Po tym spotkaniu dużo myślałem, dużo trener ze mną rozmawiał. Nie znał mnie wtedy za dobrze, ale widział duży potencjał, ale trzeba było popracować. Uważam, że zrobiłem progres. Na obozie przez dwa tygodnie ciężko trenowałem, nogi też czasem odpuszczały, ale cieszę się z tego okresu. Bardzo chciałbym wyjść w pierwszym składzie na Pogoń, ale decyzja należy do trenera.
(raz / lechia.pl) 8 lutego 2019, 21:42
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.064