Gdańsk: sobota, 20 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Stokowiec zadowolony - Runjaić sfrustrowany

10 lutego 2019

Piotr Stokowiec spodziewał się trudnego meczu i tego, że ofensywa straci na jakości bez kontuzjowanych graczy. Kosta Runjaić uważa, że tylko Pogoń grała w piłkę.
Spodziewaliśmy się ciężkiego meczu. Powiedziałem zawodnikom przed spotkaniem, że możemy grać brzydko, ale liczą się punkty i skuteczność. Wiedzieliśmy, że gra ofensywna straci przez kontuzje, których ostatnio doznaliśmy i tak też było. Nie byłem zaskoczony, że Pogoń długimi momentami była lepszą drużyną i dobrze operowała piłką. My graliśmy solidnie, wykorzystywaliśmy okazje i stałe fragmenty gry. Graliśmy jak umieliśmy.

To dla moich zawodników nowość, że bronią pozycję lidera. Cieszy, że byliśmy stabilni i nie popełnialiśmy błędów. Trzy punkty są najważniejsze, a Pogoni gratuluję dobrego meczu, dzięki czemu było to ciekawe widowisko. My będziemy pracować nad organizacją gry i nad tym. Wygrana w tym meczu to była wielka sztuka
- stwierdził Piotr Stokowiec.

Sfrustrowany był trener szczecinian.
Od początku meczu graliśmy ofensywnie i według mnie w tym spotkaniu tylko jedna drużyna grała w piłkę. Dwa stałe fragmenty gry zadecydowały o rezultacie tego meczu. Lechia grała efektywnie i gratulacje dla niej. Taka jest piłka, ostatecznie liczy się wynik, a teraz był on niekorzystny.

Moim zdaniem w niektórych sytuacjach arbiter nie podejmował odpowiednich decyzji. W sytuacji, w której Lechia strzeliła gola po rzucie wolnym na 1:0 wcześniej faulowany był Majewski, ale takie detale decydują o końcowym wyniku. Bardzo szkoda nam tego wyniku. Teraz przed nami kolejne spotkanie i będziemy chcieli wkroczyć w nowy rok z dobrym wynikiem u siebie
- dodał Kosta Runjaić.
(ssl / lechia.gda.pl) 10 lutego 2019, 00:14
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.040