Gdańsk: niedziela, 18 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

A. Buksa: Lechia bez sytuacji, ale skuteczna

11 lutego 2019

Adam Buksa, napastnik Pogoni Szczecin, przez dwa sezony w latach 2014-2016 reprezentował barwy Lechii Gdańsk. Przyjazd na stadion w Letnicy nie zakończył się dla Buksy happy endem.
- Lechia strzeliła jedną bramkę więcej, dlatego wygrali. Byli skuteczniejsi i bardzie konkretni. Sytuacji nie stworzyli sobie żadnych, ale wykorzystali najmocniejszą broń jaka były stałe fragmenty gry. My prowadziliśmy grę przez znaczną część czasu. Lechia strzeliła dwa gole i trzy punkty zostają w Gdańsku.

- Obrona Lechii funkcjonowała bardzo dobrze. Nalepa z Augustynem są twardo grającymi obrońcami, byli wspierani dodatkowo przez Łukasika, który schodził również bardzo nisko. Kontrolowali środek boisko. W przerwie powiedzieliśmy sobie, że mamy grać bardziej skrzydłami. Ale musimy to na chłodno przeanalizować. Zbyt długo zwlekaliśmy z dośrodkowaniami. Patrzę jednak optymistycznie przed kolejnymi meczami.

- Każde spotkanie jest dla mnie ważne i nie rozróżniam czy jest to spotkanie z Lechią czy z Piastem.
(raz / lechia.gda.pl) 11 lutego 2019, 07:54
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.064