Gdańsk: sobota, 17 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Przerwa zimowa nie zmieniła Lechii. Dalej karci rywali

11 lutego 2019

Tak jak Lechia wygrywała jesienią, tak wygrała i w pierwszym wiosennym meczu z Pogonią Szczecin (2:1), utrzymując trzypunktową przewagę w tabeli nad Legią Warszawa.
W grze Biało-Zielonych trudno jednak znaleźć wiele pozytywów. To Pogoń sprawiała lepsze wrażenie, grała ładniej dla oka, natomiast po raz kolejny gdańszczanie byli do bólu skuteczni i wyrachowani.

“Możemy grać brzydko, ale dla nas liczy się skuteczność i punkty” - mówił po spotkaniu trener Piotr Stokowiec.

Plan ten udało się zrealizować w stu procentach. Lechia grała brzydko, oddawała piłkę Pogoni praktycznie przy każdej możliwej okazji. To goście częściej operowali futbolówką, to oni byli stroną przeważającą. Ich problem zaczynał się jednak, gdy przychodziło wejść w pole karne. Tam nie do końca wiedzieli co zrobić. Trzeba też zauważyć, że to nie łyżwiarstwo figurowe – tu nikt punktów za styl nie przyznaje.

Czytaj cały artykuł w tygodniku Lechia.gda.pl
(greg / lechia.gda.pl) 11 lutego 2019, 16:25
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.033