Gdańsk: poniedziałek, 20 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Lechia zapłaciła Zagłębiu za Jarosława Kubickiego

15 lutego 2019

Działacze Lechii bardzo długo zwlekali z przelaniem Zagłebiu Lubin należnych temu klubowi pieniędzy za Jarosława Kubickiego. Chodziło o 300 tys. złotych. Biało-zieloni zapłacili na razie pierwszą ratę.
Dokonanie przelewu potwierdziło najpierw biuro prasowe gdańskiego klubu. Później natomiast głos zabrał rzecznik prasowy Zagłębia.

- Przed momentem Zagłębie Lubin S.A. otrzymało przelew z Lechii Gdańsk, który jest związany z pierwszą ratą ekwiwalentu za wyszkolenie Jarosława Kubickiego - napisał w czwartek twitterze.

Dodał jednak. - Przelana została kwota główna, bez odsetek przysługujących nam z tytułu sporego opóźnienia w płatności.

Kolejny przelew ma wyjść w czerwcu.

Tym niemniej, to kolejny sygnał, że z finansami w Gdańsku jest dużo lepiej niż choćby parę miesięcy temu. Dochodzą nas bowiem słuchy, że piłkarze i sztab szkoleniowy z wypłatami są na "zero". Piłkarze już nie protestują i wychodzi na to, że walka o mistrzostwo Polski rozstrzygnie się na boisku, a nie w gabinecie prezesa.
(mkan / lechia.gda.pl) 15 lutego 2019, 12:11
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.068