Gdańsk: poniedziałek, 20 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Portugalski skrzydłowy wzmocni Lechię?

16 lutego 2019

28-letni Diogo Viana może dołączyć do zespołu Lechii. To portugalski skrzydłowy, który w rundzie jesiennej wystąpił w 23 meczach Belenenses (najwyższy poziom rozgrywkowy w Portugalii) i zanotował sześć asyst. O zawodnika ma zabiegać również Jagiellonia Białystok.
Wszystko rozbije się zapewne o wysokość kontraktu. W tym momencie nie można jednoznacznie przesądzić gdzie trafi Portugalczyk. Czy do Lechii, czy do Jagiellonii. A może transfer do Polski w ogóle nie dojdzie do skutku?

Jako pierwszy o całej sytuacji poinformował portugalski serwis "Maisfutebol". Portugalczycy donoszą, że Diogo Viana to jeden z najlepiej zarabiających piłkarzy Belenenses. Jego kontrakt obowiązuje do końca sezonu 2018/19, więc już teraz może rozmawiać z potencjalnym nowym pracodawcą. Jeśli kluby się dogadają, będzie mógł dołączyć do nowego zespołu nawet tej zimy.

Mimo iż Diogo Viana jest skrzydłowym, to jego liczby nigdy na kolana nie rzucały. Najlepszy pod tym względem był dla niego sezon 2013/14, w którym strzelił cztery gole i miał trzy asysty. Grał wówczas dla zespołu Gil Vicente.

Poza tym w przeszłości reprezentował barwy m.in. takich klubów jak FC Porto (epizody), VVV-Venlo, CSKA Sofia czy Liteks Łowecz.
(mkan / lechia.gda.pl) 16 lutego 2019, 18:25
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.007