Gdańsk: poniedziałek, 20 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Trenerzy Stokowiec i Lettieri o meczu Korona - Lechia

17 lutego 2019

Trenerski dwugłos po meczu Korona Kielce - Lechia Gdańsk.
Piotr Stokowiec: - Nie udało nam się wywieźć trzech punktów i na pewno trzeba na to spojrzeć w kategorii straty dwóch punktów, ale dla to był zwycięski mecz. Bardzo dobrze graliśmy, dużo lepiej niż w pierwszym spotkaniu. Zadowolony jestem z tego, jak budowaliśmy akcje, jak graliśmy i reagowaliśmy oraz przeciwstawiliśmy się fizycznie grającej Koronie. Taka jest piłka. Dziś nie udało nam się zdobyć trzech punktów, ale myślę, że pokazaliśmy grę godną lidera. Gratuluje także punktu Koronie i życzę dalszych sukcesów

Gino Lettieri: - To nie był najlepszy mecz w naszym wykonaniu. Potrafimy grać dużo lepiej. Mieliśmy sporo szczęścia w wielu sytuacjach oraz dobrego bramkarza. Traciliśmy zbyt dużo prostych piłek, dlatego w ofensywie nie wyglądało to tak, jak sobie wyobrażaliśmy. Całe szczęście, że Michał Miśkiewicz trzymał nas przy życiu. Jesteśmy zadowoleni z tego punktu. Może zdobyliśmy go trochę szczęśliwie, ale zespół podjął walkę. Piłkarsko może nie wyglądało to najlepiej, ale mamy nadzieję, że w kolejnych spotkaniach będzie lepiej. Trzeba pamiętać, że graliśmy z liderem Lotto Ekstraklasy, dlatego jesteśmy zadowoleni z tego punktu.

źródło:Lechia.pl, Korona-KIlece.pl
(greg / lechia.gda.pl) 17 lutego 2019, 11:16
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.063