Gdańsk: niedziela, 26 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Stokowiec: Chcemy zrobić jeszcze 1-2 transfery

17 lutego 2019

Trener Lechii Piotr Stokowiec był gościem sobotniego programu Liga+ w stacji Canal+Sport. Oprócz podsumowania meczu wypowiedział się także w kwestii transferów.
- Powrót Patryka i Lukasa to mam nadzieję kwestia najbliższych tygodni. Chcemy też zrobić jeden, dwa transfery. Jeden był nawet blisko, ale nie wiem na jakim teraz jest etapie. Chciałbym jeszcze jednym ruchem wzmocnić rywalizację i ożywić szatnię. Zobaczymy, jest jeszcze trochę czasu. Drużyna postawiła wysoko poprzeczkę jeśli chodzi o poziom zawodników przychodzących. Będę się trzymał tego, że dwa transfery w okienku w każdej szatni są potrzebne - mówi Piotr Stokowiec.

W obecnym zimowych okienku transferowym Lechia nie sprowadziła żadnego piłkarza. W styczniu w trakcie jednej z gry kontrolnych poważnej kontuzji doznał Rafał Wolski.

W sobotę informowaliśmy o możliwym transferze portugalskiego skrzydłowego.
(raz / lechia.gda.pl) 17 lutego 2019, 12:55
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.051