Gdańsk: czwartek, 22 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Sławomir Peszko nie zagra z Lechią

20 lutego 2019

Jest zdrowy, nie pauzuje za nadmiar kartek, a tymczasem Sławomir Peszko nie będzie mógł wystąpić w sobotnim meczu Lechii Gdańsk z Wisłą Kraków (godz. 20.30).
Przypomnijmy, że kilka tygodni temu Peszko został wypożyczony na pół roku z Lechii do Wisły. W umowie znalazł się zapis, że nie będzie mógł wystąpić w meczach ze swoim byłym klubem.

- Kluby ustaliły, że Sławek w tym meczu nie zagra - oświadczyła Lechia.

To dość częsta praktyka stosowana przez kluby, nie tylko w Polsce, a na całym świecie. Z jednej strony nie ma co się temu dziwić, ponieważ nikt nie chce, by zawodnik np. skrzywdził klub, z którego jest wypożyczony.

Z drugiej jednak strony - jeśli Peszko był za słaby na Lechię, to czy jest sens się go obawiać? To pytanie należy natomiast skierować do sztabu szkoleniowego lub zarządu klubu.

***

W Wiśle za kartki nie zagra też Łukasz Burliga. W Lechii nikt natomiast pauzować nie musi.
(mkan / lechia.gda.pl) 20 lutego 2019, 12:48
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.051