Gdańsk: czwartek, 22 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Stolarczyk: Lechia? Każda seria kiedyś się kończy

21 lutego 2019

Trener Wisły Kraków Maciej Stolarczyk jest pewny siebie przed sobotnim meczem w Gdańsku. - Lechia jest dobrze prowadzona przez trenera Stokowca, jest to bardzo wymagający rywal, który nie przegrywa u siebie, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz i tak jak każda seria kiedyś się kończy, tak i ta kiedyś się skończy - powiedział szkoleniowiec.
Biało-zieloni mogą pochwalić się najlepszym bilansem na własnym stadionie spośród wszystkich drużyn występujących w Lotto Ekstraklasie (8 zwycięstw, 3 remisy, 0 porażek, bilans bramek 24-9).

- Nie wiem jaki Lechia będzie miała plan na spotkanie z nami. Ja wiem jaki my mamy plan i tego się trzymam. Rzeczywiście jest to zespół, który zajmuje swoje miejsce w tabeli nieprzypadkowo, ale jak już powiedziałem - każda seria kiedyś się kończy. To jaki plan będzie miała Lechia to jest jedno, a to co my chcemy tam zrobić i jak chcemy to spotkanie rozegrać, to inna sprawa. Z całym szacunkiem dla zespołu Lechii, ale koncentrujemy się na sobie - mówi Stolarczyk.

Z pewnością gdańszczanie będą chcieli zrewanżować się za pierwszy mecz w Krakowie. Jesienią Lechia przegrała z Wisłą 2-5.

- Nie możemy żyć przeszłością, bo od tamtego czasu Lechia stała się jedną z najlepszych defensyw w lidze - przyznaje Stolarczyk.

- To był bardzo widowiskowy mecz, mógł podobać się publiczności. Teraz ważne jest jednak to, co jest przed nami. Wiecie, że futbol jest nieprzewidywalny i wszystko może się zdarzyć. Wszystkie scenariusze są dopuszczalne. Mamy swoje przygotowania do tego meczu i nie miałbym nic przeciwko temu, gdybyśmy wygrali nawet 1-0 - przyznał trener Wisły.

W zespole Wisły nie wystąpią Sławomir Peszko (umowa pomiędzy klubami), Łukasz Burliga (kartki), Rafał Boguski, Paweł Brożek, Jakub Bartosz, Aleksander Buksa oraz Vukan Savićević.
(mkan / lechia.gda.pl) 21 lutego 2019, 18:46
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.048