Gdańsk: poniedziałek, 20 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Lukas Haraslin wróci w przyszłym tygodniu

22 lutego 2019

W sobotnim meczu Lechii z Wisłą Kraków (godz. 20.30) zabraknie jeszcze Lukasa Haraslina. Powrót Słowaka na boiska Lotto Ekstraklasy jest jednak bardzo bliski.
- Lukas od przyszłego tygodnia powinien być włączony do treningu z drużyną. Pamiętajmy jednak, że nie przepracował w pełni okresu przygotowawczego i będzie musiał wykonać trochę więcej pracy - tłumaczy Mariusz Szymkiewicz, trener przygotowania motorycznego w Lechii.

W starciu z Wisłą biało-zieloni będą więc osłabieni, natomiast oprócz Haraslina w gdańskich szeregach zabraknie też dochodzącego do siebie Patryka Lipskiego i kontuzjowanego Rafała Wolskiego oraz przeziębionego w tygodniu Mateusza Sopoćki.

Mimo wszystko to Lechia będzie zdecydowanym faworytem w konfrontacji z Wisłą. Krakowski zespół znacząco osłabił się zimą, w dodatku praktycznie w ostatniej chwili udało się w ogóle przystąpić do rundy wiosennej.

- W poprzedniej kolejce Wisła nie zagrała wielkiego meczu, a mimo to potrafiła wywalczyć komplet punktów. Musimy być przygotowani na to, że goście będą chcieli czymś nas zaskoczyć - przyznaje Dusan Kuciak.

- Nie skupiamy się na Wiśle, a bardziej na sobie. Oni mają swoje problemy, ale my też się borykaliśmy z własnymi - zauważył Michał Nalepa.

Kibice zastanawiają się natomiast jaką Lechię zobaczymy w sobotni wieczór. Czy tą grającą słabo z Pogonią, ale zwycięską? Czy może tą grającą momentami bardzo dobrze w Kielcach, lecz bardzo nieskuteczną?

- Zarówno w meczu z Pogonią, jak i przeciwko Koronie chcieliśmy zdobyć komplet punktów. Udało się tylko w tym pierwszym przypadku. Nie chciałbym natomiast mówić, że raz zagraliśmy lepiej, a raz słabiej - zakończył Kuciak.
(mkan / Piłka Nożna) 22 lutego 2019, 16:27
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.062