Gdańsk: poniedziałek, 19 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

D. Kuciak: Błaszczykowskiego należy wyeliminować

23 lutego 2019

Dusan Kuciak, bramkarz Lechii, uważa, że lechiści powinni skupić się na sobie, a nie na rywalu, którego największą gwiazdą jest Jakub Błaszczykowski.
- W poprzedniej kolejce Wisła nie zagrała wielkiego meczu, a mimo to potrafiła wywalczyć komplet punktów. Musimy być przygotowani na to, że goście będą chcieli czymś nas zaskoczyć. Natomiast nasze przygotowanie taktyczne pozostawiam w rękach trenera, któremu ufamy i wierzymy, że przygotuje nas tak, że będzie w stanie ograć Wisłę.

Które oblicze Lechii jest bliższe? Te z meczu z Pogonią czy z Koroną?
- Na każdy mecz są inne zadania. Zarówno w meczu z Pogonią, jak i przeciwko Koronie chcieliśmy zdobyć komplet punktów. Udało się tylko w tym pierwszym przypadku. Nie chciałbym natomiast mówić, że raz zagraliśmy lepiej, a raz słabiej - zakończył Kuciak.

Dużo się mówi w kontekście Wisły o osobie Wisły Kraków. Czy to jest piłkarz, o którym mówi się w waszej szatni?
- Kuba Błaszczykowski jest w tym momencie największą gwiazdą ligi. Ale my nie skupiamy się na nim, czyli tylko nie ksupiamy się na Wiśle. Skupiamy się na sobie i na naszej grze. Są zadania taktyczne, które trzeba w kolejnym meczu. Jednym z tych zadań jest wyeliminowanie Kuby. I będzie pewnie ważną postacią Wisły.

Sławek Peszko nie zagra w meczu z Lechią?
- Sławek to nasz kolega. Ale tak było ustalone między klubami. Czy by zagrał czy nie obecnie jest naszym rywalem, ale tylko w trakcie meczu.
(greg / lechia.gda.pl) 23 lutego 2019, 12:21
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.006