Gdańsk: poniedziałek, 19 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Stokowiec o meczu z Wisłą

24 lutego 2019

Na pomeczowej konferencji Piotr Stokowiec cieszył się z dyscypliny taktycznej, ale ofensywa mogłaby wyglądać lepiej. Zapowiedział powrót do gry Lipskiego i Haraslina.
Cieszę się z tego, że zagraliśmy bardzo zdyscyplinowanie. Był to mecz mocno taktyczny i zwracaliśmy uwagę na to, by się nie ponieść fantazji. Wisła groźnie kontratakowała, a my chcieliśmy zagrać swoje w defensywie. Mamy atuty w ofensywie i w stałych fragmentach gry. Pracujemy, by grać jeszcze lepiej i przyciągać kibiców na stadion. Zdajemy sobie sprawę, że gra ofensywna mogła wyglądać lepiej, ale grzechem by było narzekać na cokolwiek - powiedział Piotr Stokowiec.


Cieszę się z trzech punktów. Przed nami bardzo trudne spotkania w Pucharze Polski, a następnie w Lubinie. Nastawiamy się na pracę. Wracają do treningów Patryk Lipski i Lukas Haraslin, a decyzja co do ich występu nastąpi w nadchodzącym tygodniu. Wprowadzamy ich w trening piłkarski i w ich przypadkach każdy dzień jest bardzo ważny
- dodał trener Lechii Gdańsk.

Przewaga 7 punktów nad Legią jeszcze nie działa na wyobraźnię. Byłoby to zgubne, gdybyśmy wyobraźnię za bardzo wypuścili ją do przodu. Granie o mistrzostwo Polski to dla naszej drużyny nowość. Musimy się zaangażować w tu i teraz i nasza wyobraźnia skierowana jest na najbliższe spotkanie. To nie jest żaden frazes, pokazują to kolejne mecze, które są ciężkie. Wychodzi nam wiele, ale mamy też sporo do poprawy. Podchodzimy do wszystkiego z pokorą i z determinacją. Widzimy ile zawodnicy zostawiają na boisku. Jak będzie okazja grać o wielkie rzeczy, to tego nie przeoczymy - podsumował Stokowiec.
(ssl / lechia.gda.pl) 24 lutego 2019, 08:42
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.073