Gdańsk: poniedziałek, 20 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Świetna seria Filipa Mladenovicia

24 lutego 2019

Bohaterem sobotniego meczu Lechii z Wisłą Kraków był obrońca biało-zielonych Filip Mladenović. Serb zdobył jedyną tego wieczora bramkę. Dała ona nie tylko zwycięstwo, ale też pozwoliła powiększyć przewagę nad drugim zespołem w tabeli do siedmiu punktów.
- Bardzo się cieszę ze zdobycia tej bramki. Dzięki niej mamy przewagę siedmiu punktów nad wiceliderem. To może być dla nas bardzo dużo, ale może być to też nic, jak nie utrzymamy do końca koncentracji. Wiemy jaka to jest liga i wszystko będzie się rozstrzygać w rundzie finałowej - mówi Mladenović.

Serb ma imponującą serię. W trzecim kolejnym meczu na Stadionie Energa Gdańsk zdobył bramkę.

- To dla mnie świetna sprawa szczególnie, że ja przecież jestem obrońcą. Bardzo fajnie jest strzelać tak często gole. Teraz nam to przyniosło trzy punkty. Nie muszę trafiać zawsze, bo najważniejsze są punkty drużyny, jednak nie będę ukrywał, zdobywanie bramek to fajne uczucie dla obrońcy - przyznał Mladenović.
(mkan / lechia.gda.pl) 24 lutego 2019, 14:43
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.052