Gdańsk: niedziela, 26 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

200 meczów Kuciaka

25 lutego 2019

Dusan Kuciak rozegrał swój dwusetny mecz w ekstraklasie. Po 23 kolejkach rozgrywek zdecydowanie wyprzedza rywali jeśli chodzi o nie wpuszczenie gola w meczu.
W polskiej ekstraklasie Dusan Kuciak rozegrał 131 meczów w barwach Legii Warszawa i 69 dla Lechii Gdańsk. Sobotni mecz przeciwko Wiśle Kraków był jego dwusetnym występem.

W tym sezonie zagrał w 16 meczach. W jedenastu nie wpuscił bramki. Drugi na liście jest Michał Pesković z Cracovii, który w 12 meczach powstrzymał rywali w 7 pojedynkach.

On sam o tym wyczynie mówił skromnie w rozmowie z portalem trojmiasto.pl : Poczekajmy na koniec sezonu. Wtedy sobie wybierzemy najlepszych piłkarzy. To, co jest teraz się nie liczy. Mam 33 lata. Cieszy mnie, gdy słyszę, że ktoś ocenia mnie jako najlepszego bramkarza, ale ma to znaczenie drugorzędne. Po każdym meczu sam dokonuję analizy i najważniejsze jest to, jak ocenia mnie trener. Chcę być najlepszy w ekstraklasie i robię co w mojej mocy, aby tak było.

Moim zdaniem w Lechii mamy najlepszą defensywę w ekstraklasie i nie mówię to tylko o kolegach, którzy grają na pozycjach obrońców. Nasza defensywa zaczyna się już od grającego z przodu Artura Sobiecha. Czytam, że gra słabo, bo nie strzela bramek, a ja widzę jak świetną pracę wykonuje dla nas na boisku. Siłą Lechii jest świetna dyscyplina taktyczna, broni cały zespół
- wyjaśnia golkiper.
(ssl / Trojmiasto.pl) 25 lutego 2019, 06:45
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.052