Gdańsk: wtorek, 17 września 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Bez wielkich zmian na Górnik

26 lutego 2019

Trener Lechii zapowiada niewielkie zmiany w składzie na pucharowy mecz z Górnikiem. Powodem - waga spotkania i kontuzje czołowych graczy.
- Aż tak dużego pola manewru nie mamy, choć nie wykluczam kosmetycznych zmian. Dla nas to ważny mecz. Zobaczymy jeszcze jak będzie wyglądała sytuacja zdrowotna - powiedział Piotr Stokowiec, trener Lechii.

Cały sztab szkoleniowy gdańskiego zespołu miał mnóstwo pracy w ostatnich dniach.

- Jeden z naszych trenerów był na meczu Górnika. Za nami ciężkie noce, bo część trenerów analizowało naszą grę, inni grę Górnika, a kolejny za chwile przedstawi nam analize gry Zagłębia Lubin po spotkaniu tego zespołu we Wrocławiu - dodał Stokowiec.

Haraslin i Lipski wrócili do treningów, ale prawdopodobnie trener Stokowiec wykorzysta ich dopiero podczas meczu z Zagłębiem. Tym niemniej Słowak znalazł się w kadrze na środowe spotkanie w Zabrzu.
(ssl / lechia.gda.pl) 26 lutego 2019, 14:19
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.033