Gdańsk: sobota, 17 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

B. Kaczmarek: Ekstraklasa jak depresja na Żuławach

27 lutego 2019

– Poziom ekstraklasy to poziom depresji na Żuławach i właśnie z takiego zostanie wyłoniony mistrz Polski - mówi na łamach "Przeglądu Sportowego" były trener Lechii Bogusław Kaczmarek.
– Poziom ekstraklasy to poziom depresji na Żuławach i właśnie z takiego zostanie wyłoniony mistrz Polski. Przy tym układzie trudno będzie Lechii zaszkodzić. W gdańskim zespole panuje stabilizacja, dlatego jest zobowiązany do zdobycia tytułu. Trener Stokowiec wprowadził spokój. Przeszedł na grę czwórką obrońcą i sprowadził Jarosława Kubickiego – zawodnika od czarnej roboty. Jednak nasza liga widziała już takie rzeczy, że nic mnie nie zdziwi – tłumaczy Bogusław Kaczmarek, były trener biało-zielonych.

W tym sezonie na meczach Lechii tylko dwukrotnie (spotkania z Arką i Legią) była frekwencja powyżej 20 tys.
– Lechia robi półtorej akcji na mecz i to wystarcza. To dlatego Energa świeci pustkami. Pamiętam czasy, gdy na starym obiekcie Lechii było 30 tysięcy ludzi godzinę przed spotkaniem. Kibice chcą przychodzić na widowisko, a ekstraklasa tego nie zapewnia
– mówi Bogusław Kaczmarek.

– Osoby, które spotykam, pytają, czy Lechia zdobędzie tytuł. Mówią, że czekają na to 30–40 lat. Jednak na trybunach nie ma zbyt wielu ludzi. Nastąpiła dziwna tendencja spadkowa, ale wydaje mi się, że jest spowodowana słabą pogodą, a ci którzy z nią przegrali, powrócą na stadion w najważniejszym dla nas momencie sezonu – twierdzi Piotr Wiśniewski, były piłkarz, a dziś członek sztabu szkoleniowego rezerw Lechii.

Cały artykuł
(greg / Przegląd Sportowy) 27 lutego 2019, 15:47
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.041