Gdańsk: poniedziałek, 19 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Smolarow: Przyjechaliśmy po awans i go uzyskaliśmy

28 lutego 2019

Piłkarze Lechii wygrali z Górnikiem Zabrze 2-1 i awansowali do półfinału Pucharu Polski. Po spotkaniu głos zabrał Łukasz Smolarow, asystent Piotra Stokowca.
Był to trzeci mecz pomiędzy Lechią i Górnikiem w tym sezonie. Wszystkie zakończyły się wygraną biało-zielonych. Kolejno: 2-0, 4-0, 2-1.

- Trzeba przyznać, że był to dla nas bardzo trudny mecz. Na pewno najtrudniejszy z tych, które rozegraliśmy przeciwko Górnikowi w tym sezonie. Kosztował nas wiele wysiłku, zawodnicy zostawili na boisku mnóstwo zdrowia. Ogromnie cieszymy się z awansu - powiedział Smolarow.

- Cieszą nas też indywidualne aspekty. Niezwykle istotną bramkę zdobył Tomasz Makowski. To młody zawodnik i takie dokonanie jest dla niego świetnym impulsem, motywacją do dalszej, ciężkiej pracy i rozwoju. Michał Mak dał nam natomiast argumenty, byśmy korzystali częściej z jego usług. Przyjechaliśmy do Zabrza po awans i udało nam się tego dokonać - dodał trener Smolarow.
(mkan / lechia.gda.pl) 28 lutego 2019, 12:23
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.046