Gdańsk: poniedziałek, 20 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Sędzia Stefański "przekręcił" Lechię w Lubinie?

4 marca 2019

Lechia przegrała w Lubinie 1-2. Zagrała słabo, popełniła mnóstwo błędów w obronie, ale wcale tego meczu przegrać nie musiała. Równie często co defensywa gdańszczan, mylił się sędzia Daniel Stefański.
Mowa o dwóch sytuacjach z drugiej połowy. Idźmy chronologicznie:

76. minuta - Filip Starzyński brutalnie atakuje Tomasza Makowskiego.

Sędzia Stefański pokazuje zawodnikowi Zagłębia żółtą kartkę. Tylko żółtą kartkę, choć faul jest ewidentny. Atak wyprostowaną nogą do samego końca, atak korkami w okolicę kolana nogi postawnej. Arbiter mógł nie widzieć dobrze tej sytuacji, ale dlaczego nie pomógł mu VAR?

92. minuta - Flavio Paixao ewidentnie faulowany w polu karnym.

Biało-zielonym należał się rzut karny i raczej nikt nie ma co do tego wątpliwości. Sędzia tymczasem nic sobie z tego nie robił. Dostał na słuchawkę informację z VAR-u, jednak nie zdecydował się na podyktowanie "jedenastki". Dlaczego? Sędziowie na wozie mają do dyspozycji kilka monitorów, powtórki z różnych kamer. Jak można nie dostrzec takiego faulu. Jest to jawne wypaczenie wyniku spotkania.
(mkan / lechia.gda.pl) 4 marca 2019, 20:39
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013