Gdańsk: poniedziałek, 19 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Oceny za mecz z Zagłębiem

4 marca 2019

Przedstawiamy nasze oceny za przegrany 1:2 mecz Lechii z Zagłębiem Lubin. Skala: szkolna 1-6.
Dusan Kuciak: 2 Oczywiście zaliczył kilka dobrych interwencji, ale generalni skoro nawet on nie daje rady, to znaczy, że coś jest nie tak. Przy drugiej bramce mógł zachować się lepiej, a do tego dochodzą elementy takie jak niepotrzebne wyjście przed pole karne.

Karol Fila: 2+ Starał się jak mógł, ale brakowało go kilkukrotnie przy blokowaniu akcji po jego stronie. Do tego zanotował już szóstą żółtą kartkę w tym sezonie. Ogólnie, nie był to jego dobry mecz.

Błażej Augustyn: 2- Tu bezmyślny faul, tu złe ustawienie, tu złe wybicie...Niestety ale w tym meczu wróciły demony starego Augustyna. Mamy nadzieję, że tylko jednorazowo i w kolejnych meczach będzie znowu dobrze.

Michał Nalepa: 2+ Niby zagrał lepiej od Augustyna, ale to też nie było to. Patrząc na poprzednie mecze obecnego sezonu oczekujemy lepszego wykonywania swoich obowiązków.

Filip Mladenović: 3 Starał się jak mógł i pomimo tego, że kilkukrotnie również był źle ustawiony prezentował się dobrze w grze ofensywnej. Zaowocowało to piękną asystą przy bramce Kubickiego.

Daniel Łukasik: 2+ On również wydawał się "nieswój". Nie był pewny i nie pokazywał się kolegom dając dodatkowe opcje. To był znów Daniel grający "jak cenie to tylko do tyłu".

Jarosław Kubicki: 3+ On z kolei zaprezentował się przyzwoicie. Oprócz zdobytej bramki jak zwykle dużo pracował i pomagał kolegom jak tylko mógł. Jeden z nielicznych piłkarzy, których można wyróżnić.

Michał Mak: 3- Starał się być aktywny, pokazywać do gry, lecz niestety zbyt wiele z tego nie wynikło. Nie można odmówić mu chęci, ale trener Stokowiec uznał, że na drugą połowę nie był już potrzebny.

Tomasz Makowski: 3 Również stanowił nienajgorszy punkt na tle drużyny. Walczył, pokazywał się, robił co mógł, aby Lechia miała z jego gry korzyść.

Flavio Paixao: 2+ Nie dał zbyt dużo zespołowi. Coraz częściej mamy wrażenie, że gra na skrzydle blokuje go. Nie daje on na tej pozycji tego, co przez cała rundę jesienną.

Artur Sobiech: 1 Niestety po raz kolejny był całkowicie bezużyteczny. Nie strzela goli, nie asystuje, nie wygrywa piłek, nie daje przestrzeni kolegom. Nie widać po nim absolutnie, że kiedyś grał w Bundeslidze.

Rezerwowi:

Lukas Haraslin: 3 Kilkoma zwodami i walecznością pokazał czemu nam go brakowało. Tym razem nie dało to konkretnych efektów, ale kolejne mecze z pewnością pokażą nam to, co w nim najlepsze.

Jakub Arak i Konrad Michalak: Grali zbyt krótko, aby ich ocenić.

Najlepszy zawodnik Lechii według lechia.gda.pl: Jarosław Kubicki
(rafz / lechia.gda.pl) 4 marca 2019, 23:45
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.165