Gdańsk: poniedziałek, 19 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Stokowiec: Karny dla nas był ewidentny

5 marca 2019

- Wcale nie musieliśmy tego meczu przegrać. Myślę, że bardziej sprawiedliwym wynikiem byłby remis, ale niestety w piłce trudno szukać sprawiedliwości - powiedział Piotr Stokowiec po przegranej Lechii w Lubinie 1-2.
- Staraliśmy się grać piłką, natomiast Zagłębie wykorzystywało nasze straty i groźnie kontrowało - przyznał szkoleniowiec Lechii.

Tak też padły obie bramki dla Zagłębia.

***

Nie obyło się jednak bez kontrowersji. W poniedziałkowym meczu były przynajmniej dwie, o czym pisaliśmy na gorąco po spotkaniu.

- Wydaje mi się, że w ostatniej minucie sędzia powinien odgwizdać dla nas rzut karny. Niestety zinterpretował to inaczej. Szkoda, że nie skonsultował tego z VAR-em i nie obejrzał powtórki na monitorze. W mojej ocenie był to ewidentny karny - podsumował Stokowiec.
(mkan / lechia.gda.pl) 5 marca 2019, 11:39
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.007