Gdańsk: wtorek, 17 września 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Razack Traore: mocno trzymam kciuki za Lechię

8 marca 2019

Kilkanaście dni temu pojawiła się informacja, że Razack Traore ma trafić do Lechii. Informacja jednak została zdementowana przez Super Express, któremu Razack Traore udzieli wywiadu.
„Super Express”: - Wprawdzie od twojej gry w Lechii Gdańsk minęło już parę ładnych lat, ale… Śledzisz wciąż wyniki zespołu z Gdańska, wiesz, które zajmuje miejsce w tabeli?
Abdou Razack Traore: Oczywiście, że śledzę. Lechia jest na pierwszym miejscu w lidze. Jak dla mnie, to miejsce jest bardzo dobre, nic się tu już nie musi zmieniać (śmiech). Życzę Lechii tytułu i wierzę, że jest w stanie po to mistrzostwo sięgnąć. Oczywiście, od moich czasów dużo się w drużynie zmieniło, są zupełnie nowi piłkarze i fajnie, że tak dobrze udało się to poukładać. Mogę zapewnić, że tu, w Turcji, mocno trzymam kciuki za Lechię.

-Kilkanaście dni temu gruchnęła plotka, że możesz wrócić do Lechii, że miałeś ofertę wypożyczenia do końca sezonu z Gdańska. To prawda?
- Żadna tego typu informacja do mnie nie dotarła. To, co krążyło, trzeba nazwać plotką i tyle w tej sprawie.

- A wyobrażasz sobie powrót do Lechii? Wielu kibiców tego klubu wspomina cię z ogromnym sentymentem.
- Dlaczego nie? Choć oczywiście teraz koncentruję się na bieżącym sezonie. Ale dla mnie Lechia jest jak rodzina. Powrót do Lechii byłby więc jak powrót do domu. A kto by nie chciał wrócić do domu? Zobaczymy co przyszłość przyniesie.

- Chciałbyś coś przekazać kibicom Lechii?
- Tak. Korzystając z okazji, chciałbym Wam podziękować, że przyjęliście mnie jak swojego, że „zaadaptowaliście” mnie do swojej rodziny. Niech Bóg wam przyzna mistrzostwo Polski i miejmy wszyscy nadzieję, że jeszcze się spotkamy. Przekazuję wyrazy mojej wielkiej miłości dla zielono-białej rodziny.

Cały wywiad na sport.se.pl
(greg / lechia.gda.pl) 8 marca 2019, 08:56
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.036