Gdańsk: wtorek, 17 września 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Stokowiec: Strata dwóch punktów ewidentna

11 marca 2019

Trener Lechii Gdańsk Piotr Stokowiec po zremisowanym meczu z Wisłą Płock przyznał, że jego zespół doznał zadyszki.
Zespół Piotra Stokowca zaczął mocniej atakować w momencie kiedy Wisła Płock była osłabiona po czerwonej kartce dla Grzegorza Kuświka.

Ta czerwona kartka podziała na nas tak mobilizująca. Wiem, że chłopaki się starają. Obserwuję ich na co dzień. Wielu z nich gra cały czas, nie ma tu podmian. Nie chcę się tu usprawiedliwiać, ale tak się zdarza. Są takie okresy. Dziś złapaliśmy taką zadyszkę. Wisła Płock ma dużo jakości i cały czas, grając skrzydłami, była niebezpieczna.

Trudniej się gra w ataku pozycyjnym i dzisiaj tego doświadczyliśmy. Na pewno nie było to dobry. Musimy wyciągnąć wnioski. Został nam jeszcze jeden mecz i będzie przerwa na kadrę.

Mogę zaprosić tylko kibiców na stadion, sami tego nie pociągniemy. Potrzebujemy publiczności. Mamy młodych chłopaków, z który 6 zostało powołany do kadr młodzieżowych reprezentacji Polski. Pracujemy i zawodnicy bardzo się starają.

Musimy popracować nad skutecznością w przodzie, ale spokojnie, jestem daleki od paniki. Strata dwóch punktów ewidentna. Wciąż czekamy na powrót do gry Patryka Lipskiego.
(greg / lechia.gda.pl) 11 marca 2019, 20:25
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.033