Gdańsk: poniedziałek, 19 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Michał Nalepa: Nie jesteśmy w kryzysie

12 marca 2019

Piłkarze Lechii nie wygrali drugiego kolejnego meczu w Lotto Ekstraklasie. Po niespodziewanej porażce w Lubinie przyszedł jeszcze bardziej nieoczekiwany remis z przedostatnią w tabeli Wisłą Płock.
W związku z tym przewaga nad drugą w tabeli Legią Warszawa stopniała z siedmiu do zaledwie dwóch punktów. Czy są obawy do niepokoju? Można mówić o kryzysie bądź lekkiej zadyszce?

- Kryzys? Myślę, że nie. Za wcześnie na takie stwierdzenie. Zagraliśmy fajne spotkanie, mieliśmy dużo sytuacji ale byliśmy nieskuteczni pod bramką przeciwnika. Nic nie chciało wpaść - przyznał Michał Nalepa.

Biało-zieloni stracili punkty z tymi samymi zespołami, co w rundzie jesiennej. Wówczas zremisowali u siebie z Zagłębiem i przegrali w Płocku.

- To czysty przypadek. Staraliśmy się grać to co mieliśmy nakreślone przez trenera. Straciliśmy bramkę po stałym fragmencie gry, ale powiedzmy sobie szczerze, jesteśmy tylko ludźmi. Nie możemy w każdym meczu grać na zero z tyłu. Tak się nie da - uważa Nalepa.

W poniedziałkowym meczu z Wisłą było bardzo nerwowo. Przyjezdni długo leżeli na murawie, w każdej sytuacji starali się grać na czas, co dodatkowo frustrowało tak piłkarzy, jak i kibiców.

- Wiemy w jakiej Wisła jest sytuacji. Bardzo potrzebują punktów. Prowadzili na boisku lidera i nic dziwnego, że chcieli kraść czas przy każdej możliwej sytuacji. Jest to irytujące, natomiast byliśmy na coś takiego przygotowani - zakończył obrońca Lechii.
(mkan / lechia.gda.pl) 12 marca 2019, 13:02
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.015