Gdańsk: niedziela, 26 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Kto zastąpi Filipa Mladenovicia w Sosnowcu?

14 marca 2019

Najlepszy lewy obrońca ligi musi pauzować po tym, jak w ostatnim spotkaniu z Wisłą Płock (1-1) otrzymał 8. w tym sezonie żółtą kartkę. Serba zabraknie w sobotnim spotkaniu z Zagłębiem Sosnowiec (godz. 18).
Wydawać by się mogło, że dla lidera Lotto Ekstraklasy nie jest to żaden problem, jednak mowa o absolutnie kluczowym piłkarzu biało-zielonych, najlepszym lewym obrońcy ligi, jednym z najlepszych piłkarzy całych rozgrywek.

W tym sezonie Mladenović rozegrał dwadzieścia cztery mecze ligowe (wszystkie w pełnym wymiarze czasowym) oraz cztery w Pucharze Polski (dwa pełne, dwa razy wchodził z ławki). Strzelił trzy gole i dołożył do tego trzy asysty.

- Mamy plan. Oczywiście naturalnym następcą Filipa jest Mateusz Lewandowski, który niedawno wrócił do treningów po kontuzji. Poczekajmy jednak do meczu. Nie chciałbym teraz wszystkiego zdradzać - powiedział trener Piotr Stokowiec.

Oprócz Lewandowskiego (trzy występy w tym sezonie), pod uwagę brany jest też Joao Nunes, który ostatnio był kontuzjowany. Portugalczyk może grać zarówno na środku obrony, na jej prawej stronie, ale powinien poradzić sobie również na lewej flance.

Dodajmy, że Mladenović nie zagrał w tym sezonie tylko w jednym meczu ligowym - Lechia zremisowała wówczas z Zagłębiem Lubin 3-3.
(mkan / lechia.gda.pl) 14 marca 2019, 20:40
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.063