Gdańsk: środa, 17 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

K. Fila: Musimy wygrać za wszelką cenę

16 marca 2019

Prawy obrońca Lechii Gdańsk Karol Fila o meczu z Zagłębiem Sosnowiec i powołaniu do kadry U21 dla oficjalnej strony.
Drużyna Zagłębia w przerwie zimowej przeszła dużą metamorfozę kadrową, a na wiosnę świetnie radzi sobie przed własną publicznością.
- Zrobili dużo transferów i szczególnie u siebie są groźni. Jeśli zagram, to będę musiał bardzo uważać na Żarko Udoviczicia. Ma on świetną lewą nogę, potrafi dokładnie dośrodkować w pełnym biegu. Groźny zawodnik, który stylem gry i umiejętnościami bardzo przypomina naszego Filipa Mladenovicia. Dla nas to będzie mecz, który musimy wygrać za wszelką cenę, bez względu na okoliczności.

Fila zagrał we wszystkich sześciu wiosennych spotkaniach. - Cieszę się, że w tej rundzie mam tak dużo możliwości do gry. To dla mnie bezcenne doświadczenie, bo ja cały czas uczę się tej pozycji. Zdaję sobie sprawę, że wciąż popełniam błędy, szczególnie jeśli chodzi o zachowania obronne. Dużo nad tym pracuję z trenerem Jarosławem Bieniukiem. Za to, jeśli chodzi o grę ofensywną, to wydaje mi się, że jest dobrze.

W ostatnich dniach Karol Fila po raz pierwszy został powołany do reprezentacji Polski, w której zagra dla zespołu U-21. - Bardzo się cieszę z tego powołania i czuję wielką dumę. Będę chciał udowodnić, że zasłużyłem na miejsce w kadrze, a moim celem jest wyjazd na tegoroczne młodzieżowe mistrzostwa Europy. Wiem, że na prawej obronie jest duża rywalizacja, ale będę walczył.
(raz / lechia.pl) 16 marca 2019, 12:41
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.072