Gdańsk: środa, 24 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Dwugłos trenerski po meczu w Sosnowcu

16 marca 2019

Prezentujemy wypowiedzi z konferencji prasowej szkoleniowców Zagłębia Sosnowiec i Lechii Gdańsk.
Piotr Stokowiec (Lechia)
- Byliśmy świadkami emocjonującego meczu. To zwycięstwo jest dla nas bardzo ważne. Mamy za sobą trudne chwile, remis, porażka. To była nasza odpowiedź na to, co się zdarzyło. W tym meczu było kilka kontrowersji, nieuznane bramki.

- Druga bramka ustawiłaby mecz. Zagłębie miało swoje szanse i jestem pewny, że ta drużyna będzie punktowała. Przebiegli około 120 kilometrów, to świetny wynik i z tego powodu był to dla nas trudny mecz. Cieszę się bardzo ze zwycięstwa, ale życzę Zagłębiu wszystkiego najlepszego
.

Valdas Ivanauskas (Zagłębie)
- Ten mecz odzwierciedla naszą sytuację. Gratuluję Lechii. Nie mam pretensji do moich zawodników. Zrobili wszystko, aby ten mecz wygrać. Była walka, zaangażowanie. zabrakło punktów.

- Lechia miała przewagę psychologiczną, oni są liderem, a my jesteśmy na ostatnim miejscu. Musimy dalej szukać punktów. Dzisiaj, jak i w innych meczach, zadecydowały detale. Takie jest moje zdanie. Dziękuję drużynie za pracę i zaangażowanie.

- Nadal wierzymy, że możemy odwrócić tę sytuację. Cieszę się, że mamy przed sobą przerwę reprezentacyjną. To pozwoli nam nieco oczyścić głowy i odpocząć od tego wszystkiego. Ostatnie tygodnie były dla nas bardzo ciężkie. Nie zmieniamy planu pracy, w przyszłą sobotę zagramy sparing z Puszczą Niepołomice
.

zaglebie.sosnowiec.pl
(pd / lechia.gda.pl) 16 marca 2019, 22:17
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.031