Gdańsk: środa, 17 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Arak i Michalak o meczu Zagłębie S. - Lechia Gdańsk

17 marca 2019

Wypowiedzi piłkarzy Lechii Gdańsk Jakuba Araka i Konrada Michala po zwycięstwie w Sosnowcu.
Jakub Arak
- Szybko strzeliliśmy bramkę i być może za głęboko się cofnęliśmy, ale nie było widać tego, że jest to mecz drużyn z dwóch końców tabeli. Jednak to my wyjeżdżamy z trzema punktami. Zagłębie miało swoje sytuacje, my również je mieliśmy. Mecz był wyrównany. Siedząc dzisiaj na ławce przypomniałem sobie jak robiliśmy w Sosnowcu awans do I ligi Jest to bardzo miłe wspomnienie. Mimo, że chłopaki w szatni się zmienili, zawsze będę tutaj wracał z uśmiechem.

Konrad Michalak
- Dzisiejsze spotkanie było bardzo wyrównane. Dla nas najważniejsze jest jednak to, że mamy trzy punkty, nie ważne w jakim stylu. Wracamy szczęśliwi do domu. Spotkanie było na pewno ciekawe dla kibiców. Zagłębie miało swoje okazję, ale my również je mieliśmy. Byliśmy lepsi o tą jedną bramkę.

Wypowiedzi piłkarzy

Źródło: zaglebie.eu.
(raz / lechia.gda.pl) 17 marca 2019, 11:25
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.041