Gdańsk: czwartek, 18 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Błażej Augustyn na dłużej w Lechii

21 marca 2019

Dotychczasowa umowa Błażeja Augustyna obowiązywała do końca czerwca tego roku i w związku z zapisami kontraktowymi automatycznie została przedłużona o kolejne dwanaście miesięcy.
- Cieszę się, że spędzę w Lechii kolejny rok. Były lepsze i gorsze momenty, ale jestem przede wszystkim zadowolony z obecnego sezonu. Gram regularnie, a jako zespół jesteśmy liderem Lotto Ekstraklasy i zagramy w półfinale Pucharu Polski. Mamy szansę na coś wielkiego dla Lechii i Gdańska - mówi Augustyn.

Augustyn trafił do Lechii w sierpniu 2017 roku z Ascoli Calcio. Wcześniej występował m.in. w zespołach Heart of Midlothian FC, Vicenza Virtus czy Catania Calcio. W biało-zielonych barwach wystąpił w 37 spotkaniach i strzelił trzy bramki.
(mkan / lechia.pl) 21 marca 2019, 10:35
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013