Gdańsk: piątek, 19 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Darmowe bilety na mecz Lechia - Piast Gliwice

25 marca 2019

W piątek, 29 marca, o godz. 20.30 Lechia Gdańsk zagra z Piastem Gliwice. Wszystkie dzieci, uczniowie i studenci do 26. roku życia wejdą na ten mecz za darmo.
Klub Lechia Gdańsk zaprasza wszystkie dzieci, uczniów oraz studentów (do 26. roku życia) do bezpłatnego udziału w najbliższym meczu Lechii Gdańsk z Piastem Gliwice, który odbędzie się w piątek, 29 marca, o godz. 20.30 na Stadionie Energa Gdańsk.

Wystarczy przy zakupie biletu użyć kodu "LECHISTA" (dla grup niezorganizowanych). Promocja obowiązuje na wszystkie sektory trybuny żółtej, zielonej i niebieskiej.

Dodatkowo zapraszamy wszystkie zorganizowane grupy dzieci, uczniów i studentów. W tym wypadku należy przesłać wypełniony formularz najpóźniej do godz. 12 w dniu meczu na adres mailowy KupBilet@Lechia.pl.

Bilety przesyłane będą drogą mailową do wydruku własnego lub można będzie je odebrać w dniu meczu w kasie technicznej przy parkingu P5, która czynna będzie od godz. 18.30.
(raz / lechia.pl) 25 marca 2019, 10:45
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.006