Gdańsk: piątek, 19 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Piotr Zejer w zarządzie Lechii Gdańsk

23 marca 2019

W dniu 22 marca 2019 roku w siedzibie Spółki obradowało Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Lechii Gdańsk SA. Do zarządu z ramienia akcjonariuszy mniejszościowych wybrany został Piotr Zejer.
Walne Zgromadzenie przyjęło sprawozdanie finansowe oraz sprawozdania z działalności Rady Nadzorczej i Zarządu. Po wysłuchaniu sprawozdań, udzielono absolutorium poszczególnym członkom władz Spółki.

Akcjonariusze Mniejszościowi, zgodnie ze statutem, wybrali i delegowali Pana Dariusza Krawczyka do Rady Nadzorczej oraz Piotra Zejera do Zarządu.

Podjęto uchwałę o powołaniu następujących osób do Rady Nadzorczej Lechii Gdańsk SA: Adrianę Seget, Michała Hałaczkiewicza, Rafała Kasprzyckiego oraz z ramienia Akcjonariuszy Mniejszościowych Dariusza Krawczyka.

Podjęto uchwałę o utworzeniu kapitału rezerwowego.

Jednocześnie akcjonariusze zgodnie zadecydowali o odstąpieniu od głosowania uchwały o podniesieniu kapitału zakładowego oraz o przerwaniu obrad i kontynuowaniu dalszych rozmów i ustaleń w tym zakresie.

Wznowienie obrad nastąpi 12 kwietnia.
(greg / lechia.pl) 23 marca 2019, 19:44
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.012