Gdańsk: piątek, 19 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Głosem spikera: Życie zaczyna się po 50-tce

27 marca 2019

Spiker Lechii Marcin Gałek koemntuje osoatnie wydarzenia związane z Lechią Gdańsk.
Notowania Lechii w tabeli zauważyli również politycy, w tym kandydujący w majowych wyborach do Europarlamentu. Zdaje się, że szybko połączono fakt, iż w Ekstraklasie trwa runda WIOSENNA, a Biało – Zieloni mają realne szanse na pokazanie się w EUROPIE. Jedna z kandydatek pokusiła się nawet o wizytę w Klubie celem spotkania z Zarządem. w kwestii przeprosin ze strony Klubu wobec osób, które rzekomo zostały obrażone przez gdańskich kibiców. Ostatecznie pozostawiła list. Myślę, że Prezes Mandziara, jako jego adresat, ma podobne poglądy co ja w kwestii kontaktów, a nawet przyjaźni damsko-męskich. Nie od dziś wiadomo, że najbardziej wartościowa przyjaźń pomiędzy kobietą a mężczyzną to przyjaźń korespondencyjna…

Czytaj cały artykuł: Życie zaczyna się po 50-tce
(greg / lechia.gda.pl) 27 marca 2019, 16:31
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.042