Gdańsk: czwartek, 18 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Trenerski dwugłos po meczu Lechia - Piast

30 marca 2019

Piłkarze Lechii wygrali z Piastem Gliwice 2-0 i umocnili się na pozycji lidera Lotto Ekstraklasy. Trener Piotr Stokowiec nie krył zadowolenia na konferencji prasowej po spotkaniu.
– Wygraliśmy bardzo ważny mecz z bardzo dobrą drużyną i trudnym przeciwnikiem. Cieszę się, bo pokazaliśmy dużo dyscypliny taktycznej oraz byliśmy skuteczni. Piast to jedna z lepszych drużyn, z którą przyszło nam się zmierzyć. Tym bardziej cieszę się, że udało nam się wygrać i zagrać na zero z tyłu - powiedział trener Lechii.

– Dużo może się jeszcze wydarzyć. Nie patrzymy w tabelę. Wiedzieliśmy, że zwycięstwo da nam dziesięć punktów przewagi nad trzecim Piastem, ale dla nas to coś dodatkowego. Cały czas spokojnie pracujemy i przygotowujemy się do kolejnych meczów - dodał Stokowiec.

Z wiadomych względów w dużo gorszym nastroju był szkoleniowiec gości Waldemar Fornalik.

– Przegraliśmy, ale można powiedzieć, że był to jeden z najlepszych meczów w naszym wykonaniu. Mogę mieć pretensję o stracone bramki i o błędy przy tych golach, ale jeśli chodzi o samą grę, płynność i stworzone sytuacje, to już nie. Jeśli piłka nie chce wpaść do bramki to się remisuje lub przegrywa. Tak było w tym przypadku. Graliśmy na boisku lidera i - poza wynikiem - zostawiliśmy po sobie dobre wrażenie. Dobrze, że następny mecz już w środę, ponieważ szybko będziemy mieli okazję do rehabilitacji - zauważył trener gości.
(mkan / lechia.gda.pl) 30 marca 2019, 00:31
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026