Gdańsk: niedziela, 21 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Piotr Wiśniewski w kadrze meczowej na derby!

1 kwietnia 2019

Piotr Wiśniewski znajdzie się w w 18" meczowej na derbowy pojedynek Lechii z Arką Gdynia. Mecz odbędzie się 2 kwietnia o godz. 20.30.
"Wiśnia" zakończył karierę przed dwoma laty, ale nadal jest w treningu i gotowy na grę na poziomie ekstraklasy, może nie na pełne 90 minut, ale na końcówkę meczu. Pokazał to zresztą w pożegnalnym meczu, kiedy zdobył swoją 29 bramkę w ekstraklasie. - Chciałbym mieć strzelonych 30 bramek w ekstraklasie. Liczę że zdobędę kolejną już we wtorek - mówi Wiśnia.

Wiśniewski uczestniczył już w derbach jako kibic. Obecnie też często jest widywany podczas meczów wyjazdowych. Lechia obecnie nie dysponuje szeroką ławką, a więc 36-letni Wiśniewski powinien okazać się wzmocnieniem.

Trener Stokowiec nie wyklucza, że "Wiśnia" będzie "czarnym koniem" Biało-Zielonych także w kolejnych spotkaniach.
- Tak jak kiedyś mówiłem, chciałbym na koniec kariery mieć z Lechią jakieś trofeum. Grałem tu 12 lat i nic nie zdobyłem - mówi na koniec Wiśniewski.

W tym sezonie na wznowienie kariery zdecydował się Paweł Brożek z Wisły Kraków.

Ps: informacja powyższa była żartem prima aprilisowym
(greg / lechia.gda.pl) 1 kwietnia 2019, 09:04
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.032