Gdańsk: środa, 17 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Stokowiec: Liczy się serce i determinacja

2 kwietnia 2019

W derbach Trójmiasta trener Piotr Stokowiec zmierzył się z Arką trzy razy i każde z tych spotkań wygrał. Oto co powiedział przed wtorkowym meczem:
Piotr Stokowiec przed meczem Arka - Lechia:
- W derbach tabela nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Derby nie mają faworyta. Bardziej faworytem jest drużyna, która gra u siebie w domu, ma za sobą swoich kibiców i jest to dodatkowy handicap.

- Na pewno trzeba spodziewać się meczu walki, biorąc pod uwagę sam stan murawy, która sprzyja temu. Wiadomo gra kombinacyjna cieszy się uznaniem, ale ciężko o ładny mecz w Gdyni wiosną. Będą dominować proste środki i trzeba się do tego dostosować.

- Drużyna Arki zmieniła się pod względem fizyczności. Więcej jest zawodników rosłych jak Kolew, Zbozień i środek pola. Te warunki fizyczne Arka podniosła, gdyż wcześniej się mówiło, że tracą sporo bramek po stałych fragmentach.

- My na pewno musimy skupić się na sobie, na tym co mamy do wypełnienia. Oczywiście będzie to innych mecz, mamy swoje spostrzeżenia, analizy i chociaż w jakimś procencie będziemy chcieli to wykorzystać.

- Taktyka w debrach to jest góra 10%, liczy się serce, determinacja. Mamy swój sposób na Arkę, ale nie będę tego zdradzał. Trzeba będzie się odnaleźć na obcym terenie i w tych warunkach. Ważnym aspektem będzie też przygotowanie motoryczne oraz odpoczynek po ostatnim meczu.
(greg / lechia.gda.pl) 2 kwietnia 2019, 07:52
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.037