Gdańsk: środa, 17 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Pierwsze seniorskie derby Tomasza Makowskiego

3 kwietnia 2019

19-letni Tomasz Makowski od paru miesięcy jest podstawowym zawodnikiem Lechii. Gra co kilka dni od deski do deski, natomiast we wtorek wziął udział w swoich pierwszych w karierze derbach Trójmiasta.
Do tego momentu rywalizował z Arką, jednak na dużo niższych szczeblach rozgrywkowych.

- Grając derby w juniorach czy w rezerwach Lechii mówimy o zupełnie innej atmosferze. Jest to niesamowite przeżycie, natomiast zdecydowanie lepiej jest grać derby na własnym stadionie - uśmiecha się Makowski.

Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Sytuacje były z obu stron, ale tak naprawdę ciężko powiedzieć, że jedna albo druga drużyna zasługiwała bardziej na zwycięstwo. Remis jest sprawiedliwym wynikiem.

- Trzeba szanować ten punkt. Było ciężko, ale dokładnie takiego meczu się spodziewaliśmy. Było sporo chaosu na boisku, jak to w derbach. Dodatkowo stan boiska nie pomagał graniu w piłkę i wpływał na niedokładność z obu stron - zakończył Makowski.
(mkan / lechia.gda.pl) 3 kwietnia 2019, 11:08
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.016