Gdańsk: środa, 17 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Oceny za mecz z Arką

3 kwietnia 2019

Przedstawiamy nasze oceny piłkarzy Lechii za zremisowane 0:0 Derby Trójmiasta. Skala: szkolna 1-6.
Dusan Kuciak: 4 Jak zwykle był pewny i bez najmniejszych problemów łapał i odbijał piłki lecące w światło jego bramki. Jedyne, małe "ale" to kwestia wybić piłki - często bywały one niecelne.

Joao Nunes: 3- Wprawdzie nie wynikło z jego gry nic złego, lecz sporo ataków Arki szło jego stroną. Ponadto nie był zbyt aktywny w ataku więc otrzymuje taką a nie inną ocenę.

Błażej Augustyn: 4 Jeśli zdarzały mu się wpadki, to małe. Poza tym jak zwykle walczył ambitnie i wywiązywał się ze swoich obowiązków. Nie można mu nic zarzucić.

Michał Nalepa: 4 Moglibyśmy skopiować to, co napisaliśmy wyżej. Nalepa był solidny i ambitny. Razem z Augustynem dobrze wykonywali swoje obowiązki.

Filip Mladenović: 3+ Jak zwykle był odważny i aktywny, szczególnie w akcjach ofensywnych. Natomiast zabrakło tym razem jego dobrych dośrodkowań i groźnych strzałów. Jedne i drugie, zarówno z gry jak i ze stałych fragmentów, nie stworzyły zbyt wiele zagrożenia.

Jarosław Kubicki: 3 Jak zwykle biegał najwięcej w drużynie, choć i tak tym razem przebiegł dużo mniej niż zwykle. Swoją czarną robotę wykonał dobrze.

Daniel Łukasik: 3 Solidny występ, jednak bez żadnego elementu "ekstra". Daniel po prostu wykonywał założenia. Musi jednak wystrzegać się niecelnych zagrań, które mu się zdarzały.

Tomasz Makowski: 3 Był jak zwykle ambitny i pomocny dla drużyny. Bardzo imponuje nam jak dobrze zadomowił się w wyjściowym składzie .

Konrad Michalak: 2 Niestety po raz kolejny możemy go określić mianem "jeździec bez głowy". Konrad biega od jednej do drugiej linii końcowej boiska, lecz dalej nie wynika z tego absolutnie nic.

Lukas Haraslin: 3+ Starał się jak mógł. Chętnie pokazywał się kolegom i chciał grać. Nie bał się wchodzić w pole karne i próbować dryblingów. Z każdym kolejnym meczem po powrocie do gry po urazie wygląda to coraz lepiej.

Flavio Paixao: 2+ Plusa otrzymał na zachętę za walkę i ambicję, ale... powiemy krótko - to nie był ten Flavio, którego znamy z poprzednich derbów.

Rezerwowi:

Artur Sobiech: 1 Sama ocena mówi już wiele. Artur nie dawał i dalej nie daje nic zespołowi.

Jakub Arak i Steven Vitoria: grali zbyt krótko, aby ich ocenić.

Najlepszy piłkarz Lechii według lechia.gda.pl: Lukas Haraslin
(rafz / lechia.gda.pl) 3 kwietnia 2019, 13:42
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.006