Gdańsk: czwartek, 18 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Daniel Łukasik: Musimy patrzeć na to pozytywnie

3 kwietnia 2019

Piłkarze Lechii szanują punkt zdobyty na boisku w Gdyni (0-0). Mimo iż przed derbami to biało-zieloni byli zdecydowanym faworytem, to jednak z przebiegu rywalizacji remis jest sprawiedliwym wynikiem.
- Grało się bardzo ciężko na trudnym boisku. To były derby, a my wiemy, że Arka nie wygrała z nami bardzo długo. Musimy patrzeć na to pozytywnie, że zdobyliśmy punkt na wyjeździe. Nie straciliśmy też bramki, zagraliśmy na zero z tyłu - powiedział Daniel Łukasik.

- Byliśmy przygotowani pod różnymi względami. Szkoda, że nie udało się zdobyć bramki ze stałego fragmentu gry, ale i oni dobrze bili piłki po autach i po rożnych - dodał pomocnik Lechii.

- Chcieliśmy wygrać, w przerwie też sobie to powtarzaliśmy, ale musimy mieć z tyłu chłodną głowę i zachować podstawy oraz dyscyplinę. Tył spisał się bardzo dobrze, teraz musimy dołożyć z przodu - zauważył Łukasik.

Przed Lechią kolejny mecz. Już w sobotę (godz. 20.30) domowe starcie z Lechem Poznań. Biało-zieloni podołają kondycyjnie?

- Na razie wszystko jest dobrze, dużym plusem jest to że nie wyjeżdżamy z derbów Trójmiasta bez punktów. Teraz znów zagramy u siebie. Bardzo ważne są analiza i regeneracja. Szykujemy się na Lecha i mam nadzieję, że będzie przychodzić jak najwięcej ludzi na nasze mecze. To my jesteśmy wyżej w tabeli, punktujemy regularnie i zobaczymy jak będzie. Niezależnie jaki to jest Lech, ale to zawsze Lech, mający doświadczonych zawodników. Mam nadzieję, że trzy punkty zostaną w Gdańsku - zakończył Łukasik.
(mkan / lechia.gda.pl) 3 kwietnia 2019, 16:40
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.088