Gdańsk: piątek, 19 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Lechia nie będzie czekać na ruch Lecha

4 kwietnia 2019

Już w sobotę Lechia rozegra kolejny mecz w Lotto Ekstraklasie. W ramach 29. kolejki biało-zieloni podejmą na Stadionie Energa Gdańsk zespół Lecha Poznań (godz. 20.30). Słowo klucz przed tym spotkaniem to regeneracja.
- Stan fizyczny zawodników jest lepszy niż murawa w Gdyni - zauważył trener Piotr Stokowiec.

- Wszystko analizujemy na bieżąco. Wchodzimy właśnie w newralgiczny okres gry co trzy dni. Na pewno będziemy rotować składem - to jest nieuniknione. Szczególnie, że jest wielu zawodników zagrożonych pauzą za kartki. Poza tym niektórzy piłkarze odczuwają trudy sezonu, widać to po nich. Mam tu na myśli typowo szybkościowe aspekty. To normalna rzecz - podkreśla Stokowiec.

Fakty są jednak takie, że to Lech miał o 24 godziny mniej czasu na odpoczynek. Przypomnijmy, że Lechia grała ostatnią kolejkę we wtorek, natomiast poznaniacy w środę (zwycięstwo 3-2 z Pogonią Szczecin).

Mimo wszystko w Poznaniu nieco odetchnęli. Po bezbramkowym remisie w Kielcach zwolniony został Adam Nawałka, a już w pierwszym meczu z nowym szkoleniowcem Dariuszem Żurawiem udało się odnieść zwycięstwo. Lechia będzie faworytem, ale nie należy z góry przypisywać sobie trzech punktów.

- Odpowiedź będzie na boisku. Mnie interesuje jak będzie grała Lechia. Zajmujemy się swoim podwórkiem. Oczywiście, jeden z naszych asystentów był na meczu w Poznaniu, analizowaliśmy grę rywala i zdajemy sobie sprawę, że będzie to trochę inny Lech. Widać to choćby po stałych fragmentach gry. Jesteśmy jednak gotowi na wszystkie warianty. My natomiast nie chcemy czekać na to, co zrobi Lech, tylko chcemy grać swoją piłkę i realizować nasz plan - powiedział trener Lechii.
(mkan / lechia.gda.pl) 4 kwietnia 2019, 19:57
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.058