Gdańsk: niedziela, 21 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Przełamanie Artura Sobiecha

7 kwietnia 2019

Artur Sobiech czekał na gola w lidze 636 minut. W meczu z Lechem Poznań strzelił jedyną bramkę, która zapewniła Lechii ważne zwycięstwo.
- Ja nie liczyłem tych minut. Zachowałem spokój i chciałem się skupić na ciężkiej pracy na treningach. Tak też poczyniłem, bo była to jedyna droga, żeby z tego wyjść. W końcu udało się strzelić - przyznał Sobiech.

Bramka była jednak w cieniu... asysty przewrotką Błażeja Augustyna.

- Zdecydowanie tak. Nawet przerwie meczu w wywiadzie dla Canal+ podkreśliłem, że Błażej świetnie się zachował. On ma inklinacje ofensywne, wcześniej z Piastem strzelił bramkę, teraz miał asystę - powiedział napastnik Lechii.

Pracę swojego napastnika docenił trener Piotr Stokowiec. To Sobiech zagrał od 1. minuty kosztem Flavio Paixao.

- Jak napastnik nie strzela, to kibic z głębokiego fotela ocenia go negatywnie. On jednak pracuje dla drużyny, teraz strzelił bramkę. Zmiany były ryzykowne, ale to była inwestycja w przyszłość. To się uda, jak kolejne mecze będą na plus. To początek finiszu, powoli zmierzamy do mety maratonu. Teraz liczy się walka o miejsce w czołówce, trzeba zachować więcej sił, energię i ze spokojem podejść do finiszu. Dla tej drużyny warto przychodzić na stadion i jej kibicować, choć fan Lechii musi być cierpliwy. Fajnie, że mamy szersze spektrum działania - stwierdził Stokowiec.
(mkan / lechia.gda.pl) 7 kwietnia 2019, 12:54
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.007