Gdańsk: czwartek, 18 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Zwycięski powrót Patryka Lipskiego na boisko

9 kwietnia 2019

Patryk Lipski w meczu z Lechem Poznań wystąpił od pierwszej minuty. Dla pomocnika Lechii Gdańsk było to dopiero drugie spotkanie w tym roku. 9 lutego z Pogonią Szczecin doznał kontuzji.
- Ważne, że to zwycięski powrót. Na pewno długo na niego czekałem, dużo wysiłku to mnie kosztowało, ale jak widać było warto. Od razu wszedłem i cały mecz udało się zagrać - mówił Lipski po meczu dla oficjalnej strony

W środę Lechię czeka starcie w półfinale Pucharu Polski z Rakowem Częstochowa.

- Mam nadzieję, że uda nam się odnieść zwycięstwo, a ich przygoda skończy się na półfinale. Raków to na pewno bardzo dobra drużyna. Można ich chyba już traktować jako ekstraklasową, bo mają już dużą przewagę nad trzecim miejscem w pierwszej lidze. Oglądałem ich spotkania z Lechem i Legią, to grają bardzo dobrą piłkę. Myślę jednak, że będziemy bardzo dobrze przygotowani i lider ekstraklasy pokona lidera pierwszej ligi.

Patryk Lipski w tym sezonie w rozgrywkach Pucharu Polski wystąpił tylko w meczu z Wisłą Kraków.
(greg / lechia.gda.pl) 9 kwietnia 2019, 07:20
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.080