Gdańsk: środa, 17 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Raków trzeba traktować jak drużynę z ekstraklasy

9 kwietnia 2019

Raków Częstochowa, przeciwnik Lechii w Pucharze Polski, jest liderem w I lidze. Pewnie zmierza do powrotu do ekstraklasy.
Tak się złożyło, że w Częstochowianie zagrają liderzy dwóch najwyższych lig: I ligi (Raków) i Ekstraklasy (Lechia).

Raków w tym sezonie odniósł już 18 zwycięstw i zanotował tylko 2 porażki. Bilans bramkowy 44-14. W ostatnim spotkaniu przegrał ze Stalą Mielec na wyjeździe 1:3.

Z pokorą do najbliższego przeciwnika podchodzi tradycyjnie trener Biało-Zielonych Piotr Stokowiec.
- Raków trzeba już traktować jak drużynę z ekstraklasy. Jego organizacja gry jest na bardzo dobrym poziomie, aczkolwiek stosuje inny system, bo na trzech obrońców. Do tego dochodzi też specyficzny stadion. Obecna Lechia pokazała jednak, że potrafi grać w różnych warunkach i z każdym rywalem. Nawet jeśli przeciwnik jest szczególnie zdeterminowany, a publiczność wyjątkowo nieprzechylna, jak niedawno w Gdyni, potrafimy zachować odpowiedzialność i koncentrację. Mentalnie to dźwigamy i w Częstochowie chcemy zapewnić sobie awans do finału - mówi Piotr Stokowiec dla Polsatu Sport.

Transmisja środowego meczu Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk o godzinie 18:00 w Polsacie Sport i Super Polsacie. Przedmeczowe studio rozpocznie się o godzinie 17:00 w Polsacie Sport.
(greg / lechia.gda.pl) 9 kwietnia 2019, 17:54
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.040