Gdańsk: środa, 17 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Stokowiec: Pokrzyżowaliśmy niektórym plany na majówkę

10 kwietnia 2019

- Pewnie znajdą się tacy, którzy będą narzekać na nasz styl gry, ale ja się tego nie wstydzę. Jestem dumny z chłopaków. Jeśli nie stać nas na artyzm, to trzeba postawić na dobre rzemiosło. Uważam, że moja drużyna zasłużyła na ten finał - powiedział Piotr Stokowiec po wygranej z Rakowem Częstochowa 1-0.
- W pierwszej połowie graliśmy pod wiatr i było nam znacznie trudniej. Po przerwie były fragmenty lepszej gry, ale nie ma co się oszukiwać, nie mieliśmy tego meczu pod kontrolą, nasze akcje nie były płynne, raczej szarpane. Zagraliśmy jednak w stylu, do jakiego przyzwyczailiśmy naszych kibiców, byliśmy konsekwentni, wyrachowani - przyznał szkoleniowiec Lechii.

To biało-zieloni zagrają 2 maja z Jagiellonią Białystok na PGE Narodowym w Warszawie.

- To zwycięstwo dedykujemy kibicom, choć pewnie niektórym pokrzyżowaliśmy plany na majówkę - zażartował trener Stokowiec.

Tylko 30 minut przebywał na murawie Artur Sobiech, zdobywca jedynej bramki. Dwukrotnie został uderzony w głowę i konieczna była zmiana.

- Martwię się o Artura. Pojechał do szpitala, a wstępne diagnozy mówią o wstrząśnieniu mózgu - zakończył Stokowiec.

Może się więc okazać, że Sobiecha zabraknie w sobotnim meczu 30. kolejki Lotto Ekstraklasy z Cracovią.
(mkan / lechia.gda.pl) 10 kwietnia 2019, 20:55
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.007